ثبت شرکت و ثبت برند و کارت بازرگانی

موسسه حقوقی فکر برتر

شماره تماس : ۲۶۶۵۸۲۱۵ - ۰۲۱ | ۲۶۶۵۸۴۹۲ - ۰۲۱

ثبت شرکت ، ثبت برند ، تغییرات شرکت ، اخذ کارت بازرگانی ، شرکت سهامی عام و خاص

ثبت کردن شرکت چیست و انواع ثبت شرکت

برای شروع یک کسب و کار و تجارت یکی از مهمترین و ضروری ترین ملزومات ثبت شرکت می باشدکه امروزه با بیشتر شدن رابطه بین افراد و قوانین و مقررات رفته رفته شکلی کاملتر و گسترده تر به خود میگیرد. امروزه شاهد هستیم که کارهایی که در گذشته در بین افراد بصورت بی قاعده و خارج از مقررات در حال انجام بوده کم کم زیر نظر این قوانین درآمده و به یک کار ضروری تبدیل شده است، بسیاری از کار هایی که در جامعه در حال انجام است در بخش های تجاری و بازرگانی دیگر از شکل شخصی خارج شده است و زیر نظر مقررات دولتی بوسیله به کار بردن قوانین انجام میگیرند. یکی از کارهایی که تحت همین قوانین و مقررات در حال انجام است ثبت شرکت می باشد. برای اولین بار قوانین و مقررات مربوط به ثبت شرکت در سال 1310 در 12 ماده شکل گرفت.

مطابق با قوانین مربوطه و ایجاد شده در حوزه ثبت شرکت هر شرکتی شامل شرکت های ایرانی و یا حتی شرکت هایی که در خارج از کشور قرار دارند اگر قصد فعالیت در ایران را دارند باید و باید تقاضانامه ای با موضوع ثبت شرکت تشکیل داده و آن را به مراجع مربوطه ارائه دهند در غیر اینصورت شرکت ایجاد شده از سوی دولت ایران غیر رسمی شناخته می شود و تمامی فعالیت هایی که زیر نظر این شرکت باشد غیر رسمی بوده و مجازات آن شامل جزای نقدی و انحلال شدن شرکت و ممنوع شدن از ادامه فعالیت را خواهد داشت. امروزه کار های مربوط به ثبت شرکت توسط موسساتی مانند موسسه حقوقی فکر برتر که زیر نظر سازمان ثبت اسناد فعالیت می کند انجام میگیرد. موسسه فکر برتر تمامی امور مربوط به ثبت شرکت را برای متقاضیان بر عهده گرفته و در تمامی مراحل به متقاضیان بهترین مشاورات مربوطه را ارائه می دهد. تمامی مدارک ارائه شده توسط مشتری زیر نظر کارشناسان با تجربه موسه حقوقی فکر برتر مورد بررسی خواهد گرفت و در صورت عدم مشکل از سوی شرکت به مراجع مربوطه ارائه می گردد.

واژه شرکت در معنای لغوی یعنی شریک شدن و همدست با دیگران در انجام کاری ولی اگر قصد داشته باشیم از نظر حقوقی واژه شرکت را مورد بررسی قرار دهیم یعنی یک اجتماع یا گروه که از چند نفر و حداقل 2 نفر تشکیل شده باشد که بصورت رسمی در راه رسیدن به یک هدف در حال فعالیت می باشد. شرکت یعنی مجموعه قوانینی که بصورت کلی قرار داد نامیده می شود و بین چند نفر باعث می شود که این گروه بصورت منظم و از روی برنامه و بصورت مقرراتی فعالیت کنند.با توجه به قوانین جمهوری اسلامی ایران شرکت ها 2 نوع هستند، شرکت های مدنی و شرکت های تجاری.

ثبت کردن شرکت با مسئولیت محدود

ثبت کردن شرکت با مسئولیت محدود با حداقل 2 نفر شریک به شکل قانونی انجام می گردد. شرکت مسئولیت محدود مناسب برای افرادی می باشد که قصد دارند شرکتی بازرگانی ثبت کنند. متقاضیان می توانند حداقل با 1 میلیون ریال سرمایه شرکتی با مسئولیت محدود ثبت کنند، مسئولیت هیات مدیره در شرکت هایی با مسئولیت محدود در قالب زمانی بصورت نامحدود است مگر اینکه در اساسنامه شرکت به صورت دیگری تعریف شده باشد. ضمانت میزان سرمایه در شرکت با مسئولیت محدود تا سقف میزان سرمایه گذاری و سهام شرکا شرکت می باشد.

ثبت کردن شرکت سهامی خاص

برای ثبت شرکت از نوع سهامی خاص می بایست حداقل 3 نفر سهامدار یا شریک به همراه 2 بازرس در شرکت سهامی خاص وجود داشته باشد. میزان حداقل سرمایه برای شروع کار شرکت مبلغ 1 میلیون ریال است. یکی از نکات ضروری و مهم در هنگام در هنگام راه اندازی شرکت سهامی خاص این است که هر یک از مقامات مدیر عامل و رییس هیئت مدیره و نایب رییس می بایست به اشخاص مورد نظر انتصاب گردد. از ویژگی های شرکت های سهامی خاص این است که معمولا شهرداری ها و مراجع عمرانی بصورت معمول در مزایده ها و مناقصه ها شرکت های سهامی خاص را بیشتر ترجیح می دهند. هیئت مدیره شرکت های سهامی خاص هر دو سال می بایست تمدید شود.

ثبت کردن شرکت سهامی عام

شرکتی که مدیران و بنیان گذاران آن بخشی از سرمایه شرکت را به وسیله فروش سهام به عموم مردم تامین میگردد شرکت سهامی عام خوانده می شود. در شرکت های سهامی عام مدیران در ابتدا 20 درصد از سرمایه شرکت را تعهد مکنند و حداقل 35 درصد از سرمایه مورد نظر را در حساب شرکت سپرده می کنند. بعد از ثبت کردن شرکت سهامی عام می توان سهام شرکت را در بورس معامله کرد.

ثبت کردن شرکت دانش بنیان

شرکت هایی که می توانند به وسیله فروش فناوری و خدمات مدرن خود به سود و درامد دست پیدا کنند را شرکت های دانش بنیان می نامند. بصورت معمول امروزه برای ثبت کردن شرکت دانش بنیان، شرکت سهامی خاص را بیشتر ترجیح می دهند. در مورد اعضای شرکت دانش بنیان می بایست دو نفر از اعضای شرکت مدرک کاشارشناسی ارشد یا بالاتر داشته باشند و یا این دو اعضا دارای اختراعی ثبت شده باشند و یا می توانند عضو هیئت علمی دانشگاهی باشند. یکی از خوبی های شرکت دانش بنیان این است که به مدت 15 سال از هرگونه مالیات و عوارض و گمرک معاف می باشد.

ثبت شرکت تضامنی

برای ثبت کردن شرکت بصورت تضامنی باید حداقل 2 نفر حضور داشته باشند و این امر را با عنوان تجاری انجام دهند. قابل ذکر است که مسئولیت در شرکت های تضامنی بصورت تضامنی می باشد یعنی در صورت ورشکسته شدن شرکت تضامنی و کفایت نکردن سرمایه شرکت برای پرداخت بدهی ها، هر یک از سهامداران یا شرکا خود به تنهایی تعهد به پرداخت قروض شرکت را دارند. در هنگام ثبت شرکت تضامنی می بایست حتما نام تضامنی در قبل و یا بعد از نام شرکت در کلیه اسناد و اوراق ثبت گردد، همچنین نکته قابل توجه دیگر اینکه در هنگام ثبت شرکت تضامنی الزاما باید نام تمامی شریکان و سهامداران و عبارت هایی مانند شرکا و یا برادران حتما ذکر شود. بعد از ثبت کردن شرکت تضامنی هیچ کدام از شرکاء نمی توانند بدون کسب اجازه از دیگری یا دیگران به حساب تجاری شرکت دست برده و فعالیتی انجام دهد.

ثبت کردن شرکت مختلط غیرسهامی

شرکت مورد نظر به شرکتی گفته می شود که جهت انجام کار های تجاری و بازرگانی زیر نظر نام به خصوصی بین 1 یا چندین نفر بصورت شریک و ضامن و یا بین چندین نفر شریک بصورت مسئولیت محدود بدون اینکه سهامی منتشر شود تشکیل می گردد. این تعریف یک ساختار کلی و معمول از شرکت مختلط غیر سهامی در قانون تجارت می باشد اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که این شرکت نیز همانند شرکت های بازرگانی دیگر دارای شخصیت حقوقی است یعنی تمامی حقوق را که قانون برای افراد در نظر میگیرد برای این شخص حفظ می شود.

ثبت کردن شرکت مختلط سهامی

اگر در نظر دارید تا شرکتی سهامی ثبت کنید باید ابتدا در مورد ویژگی های شرکت سهامی اطلاعات داشته باشید، شرکت های مختلط سهامی به گونه ای از شرکت ها گفته می شود که زیر نظر نام مخصوصی بین شریک های سهامی و یک یا چندین نفر شریک ضامن تشکیل و راه اندازی می گردد. شرکت های سهامی در واقع ترکیبی از شرکت های تضامنی و شرکت های سهامی است، در شرکت های سهامی می توان تعدادی شریک ضامن و همچنین تعدادی شریک که دارای سهم هستند را پیدا کرد، همچنین یادآور میشویم در هنگام ثبت این نوع شرکت ها باید این نکته را در نظر بگیریم که شریک ها معمولا به دو بخش تقسیم می گردند، شرکای سهامی و شرکای ضامن. شرکای سهامی به افرادی گفته می شود که سهام مربوط به این اشخاص بصورت سهام متساوی القیمه است مسئولیت تامین سرمایه این افراد به همان اندازه است که در شرکت سرمایه دارند، شریک ضامن به شخصی گفته می شود سرمایه این افراد بصورت سهام نیست و مسئول تمامی قرض هایی است که شاید بیشتر از دارایی این شخص از شرکت می باشد.

شرکت های که به نام شرکت با مسئولیت محدود شناخته می شوند یکی از چندین نوع شرکت های تجاری است که بین دو نفر یا بیشتر به منظور انجام کار ها و فعالیت های بازرگانی مانند خرید و فروش و یا دیگر فعالیت ها مانند امور ساختمانی و خدماتی و … تشکیل می شود. در شرکت های مسئولیت محدود، مسئولیت هر یک از طرفین در مورد بدهی ها و تعهدات مربوط به شرکت، به مقدار سهام این افراد در شرکت وابسته است. این موضوع به این معنی می باشد که در هنگامی که شرکت ورشکسته شود و نتواند از سرمایه خوده شرکت بدهی طلبکاران پرداخت کنند، طلبکاران نمی توانند برای پس گرفتن باقی طلب خود روی اموال شخصی شرکای شرکت اعتراضی قرار دهند. یکی از نکاتی که باید هنگام ثبت کردن شرکت با مسئولیت محدود در نظر بگیرید این است که در هنگان انجام امور ثبت می بایست حتما شرکت به عنوان مسئولیت محدود ذکر شود در غیر این صورت شرکت به عنوان شرکت تضامنی در نظر گرفته می شود و تابع قوانین شرکت تضامنی می باشد.

در شرکت های سهامی عام سرمایه شرکت به بخش ها و تکه های سهام تقسیم بندی می شود و در ثبت کردن شرکت سهامی عام تمامی صاحبان سهام این شرکت به میزان مبلغی که در شرکت سهام دارند نسبت به شرکت مسئولیت دارند. در این شرکت ها که به نام سهامی عام شناخته می شوند قسمتی از سرمایه شرکت از فروش سهام شرکت به مردم عادی و عموم تامین اعتبار می شود. از بخش هایی که شرکت های سهامی عام مورد استفاده قرار میگیرد، انجام امور عمرانی و پروژهای بزرگ در جهت گسترش امور آبادانی کشور است، همچنین یکی از اهداف استفاده از شرکت های سهامی عام این است که با فروش سهام به مردم سرمایه مردم از حالت سکون درآمده و در راه آبادنی و ارتقاء کشور به چرخه درآمده و به این ترتیب کمکی بزرگ به انجام طرح ها و پروژه های اساسی کشور می شود. این نکته قابل توجه است که در هنگام ثبت شرکت سهامی عام باید موسسین حداقل 20 % سرمایه شرکت را به بصورت شخصی مورد تعهد قرار دهند و حداقل 35 درصد از مبلغ تعهد شده را در حساب شرکت سپرده کنند.

برای ثبت کردن شرکت بصورت سهامی خاص تعداد سهامداران شرکت می بایست حداقل 3 نفر باشند تا بتوان شرکت سهامی خاص را به ثبت رساند، همچنین این نکته قابل ذکر است که تمامی میزان سرمایه شرکت باید توسط موسسین شرکت تامین شود. سهام مربوط به شرکت سهامی خاص در بازار بورس قابل معامله و خرید و فروش نیست اما توسط افراد شخصی و مردم می توان به معامله سهام مربوطه پرداخت. بعد از این که شرکت سهامی خاص ثبت شد تمامی سرمایه گذاران به میزان سرمایه گذاری خود در شرکت در مقابل بدهی های شرکت مسئول هستند. برای به ثبت رساندن شرکت سهامی خاص شما نیاز به حداقل 3 نفر سهامدار و 2 نفر بازرس می باشید، یکی از بازرس ها بصورت بازرس اصلی و دیگری بصورت بازرس علی البدل است. نکته قابل ذکر اینکه در هنگام ثبت کردن شرکت سهامی خاص سرمایه گذاران می بایست حداقل 35 درصد از تمامی سرمایه شرکت را در حساب شرکت واریز کنند.

برای ثبت کردن شرکت بصورت تضامنی باید حداقل 2 نفر حضور داشته باشند و این امر را با عنوان تجاری انجام دهند. قابل ذکر است که مسئولیت در شرکت های تضامنی بصورت تضامنی می باشد یعنی در صورت ورشکسته شدن شرکت تضامنی و کفایت نکردن سرمایه شرکت برای پرداخت بدهی ها، هر یک از سهامداران یا شرکا خود به تنهایی تعهد به پرداخت قروض شرکت را دارند. در هنگام ثبت شرکت تضامنی می بایست حتما نام تضامنی در قبل و یا بعد از نام شرکت در کلیه اسناد و اوراق ثبت گردد، همچنین نکته قابل توجه دیگر اینکه در هنگام ثبت شرکت تضامنی الزاما باید نام تمامی شریکان و سهامداران و عبارت هایی مانند شرکا و یا برادران حتما ذکر شود. بعد از ثبت کردن شرکت تضامنی هیچ کدام از شرکاء نمی توانند بدون کسب اجازه از دیگری یا دیگران به حساب تجاری شرکت دست برده و فعالیتی انجام دهد.

انتخاب یک نام تجاری خوب و یا یک برند پر قدرت می تواند یکی نقش بسیار موثر و کرآمد در کسب و کار و تجارت شما ایجاد کند. برند در واقع یک نام و یا یک الگو است که نشان دهنده خدمات و شخص فروشنده یک محصول خاص است که مشتری با فکر کردن به این نام محصولات این برند را در ذهن خود مجسم میکند. ثبت برند و یا ثبت نام تجاری یکی از برترین و موثرترین عوامل در استراتژی بازاریابی می باشد که این خود محصولات را از بقیه محصولات جدا می کند و یک تجارت و کسب و کار در کنار یک برند شماخته می شود. با داشتن برند علاوه بر اینکه میتوانید خدمات و محصولات خود را به دنیا معرفی کنید، می توانید خدما و محصولات خود را از خدمات و محصولات مشتریان متمایز کنید. پس از ثبت برند شما میتوانید طبق مقررات و قوانین نام برند تجاری خود را انتقال دهید و یا حتی اجازه استفاده از نام تجاری خود را به دیگران بدهید.

نتایج حاصل از تفکرات ذهنی یک فرد می تواند منجبر به پیدایش یک اختراع و فناوری جدید گردد که میتوان این اختراع در بصورت یک محصول صنعتی جدید برای عموم در اختیار عموم قرار داد. یک اخترا تنها وقتی مورد حمایت کشور مربوطه قرار می گیرد که توسط قوانین و مقررات و مراجع قانونی به ثبت رسیده باشد. ثبت اختراع می تواند به شما یک قدرت در حوزه بازاریابی و مارکتینگ اهدا کند. یکی دیگر از خوبی ثبت اختراع این است که شما بدلیل حق انحصاری اختراع خود سود بیشتری بدست می آورید و این حق انحصاری خود می تواند شما را در بازار محصول یکه تاز کند. همچنین می توانید به دیگران حق استفاده و بهره برداری از محصولات و اختراع خود را بفروشید که خود سودی مضاعف و بدون دردسر به شما اعطا می کند. گواهینامه های ثبت اختراع 20 ساله می باشند که می بایست طی این 20 سال هزینه های سالیانه مربوطه پرداخت گردد.
[porto_history image=”4359″ animation_type=”flash”]

شرکت های که به نام شرکت با مسئولیت محدود شناخته می شوند یکی از چندین نوع شرکت های تجاری است که بین دو نفر یا بیشتر به منظور انجام کار ها و فعالیت های بازرگانی مانند خرید و فروش و یا دیگر فعالیت ها مانند امور ساختمانی و خدماتی و … تشکیل می شود. در شرکت های مسئولیت محدود، مسئولیت هر یک از طرفین در مورد بدهی ها و تعهدات مربوط به شرکت، به مقدار سهام این افراد در شرکت وابسته است. این موضوع به این معنی می باشد که در هنگامی که شرکت ورشکسته شود و نتواند از سرمایه خوده شرکت بدهی طلبکاران پرداخت کنند، طلبکاران نمی توانند برای پس گرفتن باقی طلب خود روی اموال شخصی شرکای شرکت اعتراضی قرار دهند. یکی از نکاتی که باید هنگام ثبت کردن شرکت با مسئولیت محدود در نظر بگیرید این است که در هنگان انجام امور ثبت می بایست حتما شرکت به عنوان مسئولیت محدود ذکر شود در غیر این صورت شرکت به عنوان شرکت تضامنی در نظر گرفته می شود و تابع قوانین شرکت تضامنی می باشد.

[/porto_history][porto_history image=”4361″ animation_type=”flash”]

برای ثبت کردن شرکت بصورت سهامی خاص تعداد سهامداران شرکت می بایست حداقل 3 نفر باشند تا بتوان شرکت سهامی خاص را به ثبت رساند، همچنین این نکته قابل ذکر است که تمامی میزان سرمایه شرکت باید توسط موسسین شرکت تامین شود. سهام مربوط به شرکت سهامی خاص در بازار بورس قابل معامله و خرید و فروش نیست اما توسط افراد شخصی و مردم می توان به معامله سهام مربوطه پرداخت. بعد از این که شرکت سهامی خاص ثبت شد تمامی سرمایه گذاران به میزان سرمایه گذاری خود در شرکت در مقابل بدهی های شرکت مسئول هستند. برای به ثبت رساندن شرکت سهامی خاص شما نیاز به حداقل 3 نفر سهامدار و 2 نفر بازرس می باشید، یکی از بازرس ها بصورت بازرس اصلی و دیگری بصورت بازرس علی البدل است. نکته قابل ذکر اینکه در هنگام ثبت کردن شرکت سهامی خاص سرمایه گذاران می بایست حداقل 35 درصد از تمامی سرمایه شرکت را در حساب شرکت واریز کنند.

[/porto_history][porto_history image=”4360″ animation_type=”flash”]

در شرکت های سهامی عام سرمایه شرکت به بخش ها و تکه های سهام تقسیم بندی می شود و در ثبت کردن شرکت سهامی عام تمامی صاحبان سهام این شرکت به میزان مبلغی که در شرکت سهام دارند نسبت به شرکت مسئولیت دارند. در این شرکت ها که به نام سهامی عام شناخته می شوند قسمتی از سرمایه شرکت از فروش سهام شرکت به مردم عادی و عموم تامین اعتبار می شود. از بخش هایی که شرکت های سهامی عام مورد استفاده قرار میگیرد، انجام امور عمرانی و پروژهای بزرگ در جهت گسترش امور آبادانی کشور است، همچنین یکی از اهداف استفاده از شرکت های سهامی عام این است که با فروش سهام به مردم سرمایه مردم از حالت سکون درآمده و در راه آبادنی و ارتقاء کشور به چرخه درآمده و به این ترتیب کمکی بزرگ به انجام طرح ها و پروژه های اساسی کشور می شود. این نکته قابل توجه است که در هنگام ثبت شرکت سهامی عام باید موسسین حداقل 20 % سرمایه شرکت را به بصورت شخصی مورد تعهد قرار دهند و حداقل 35 درصد از مبلغ تعهد شده را در حساب شرکت سپرده کنند.

[/porto_history]

مشاوره رایگان مهمان ما

ثبت شرکت یکی از مهمترین و ضروری ترین اقداماتی است که صاحبان تجارت و افرادی که قصد راه اندازی یک کسب و کار را دارند می بایست ابتدا آن را انجام دهند. شما عزیزان می توانید به منظور انجام این امر مهم به موسسه شرکت فکر برتر مراجعه کنید و جهت ثبت کردن شرکت خود از مشاوران و کارشناسان با تجربه ما بهره مند شوید.

سوالات متداول ثبت برند و شرکت

پاسخ سوالات پر تکرار، مفید و مختصر

[porto_toggles]

مدارک لازم برای انجام ثبت برند

شخص حقیقی:
1)کپی شناسنامه
2)کارت ملی
3)کپی کارت بازرگانی
4)کپی مجوز فعالیت
شخص حقوقی:
1)کپی شناسنامه
2)کپی کارت ملی
3)کپی روزنامه ی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت
4)کپی مجوز فعالیت
5)کارت بازرگانی

مدارک لازم برای انجام ثبت برند

شخص حقیقی:
1)کپی شناسنامه
2)کارت ملی
3)کپی کارت بازرگانی
4)کپی مجوز فعالیت
شخص حقوقی:
1)کپی شناسنامه
2)کپی کارت ملی
3)کپی روزنامه ی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت
4)کپی مجوز فعالیت
5)کارت بازرگانی

مدارک لازم برای انجام ثبت برند

شخص حقیقی:
1)کپی شناسنامه
2)کارت ملی
3)کپی کارت بازرگانی
4)کپی مجوز فعالیت
شخص حقوقی:
1)کپی شناسنامه
2)کپی کارت ملی
3)کپی روزنامه ی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت
4)کپی مجوز فعالیت
5)کارت بازرگانی

[/porto_toggles]
[porto_toggles]

مدارک لازم برای انجام ثبت برند

شخص حقیقی:
1)کپی شناسنامه
2)کارت ملی
3)کپی کارت بازرگانی
4)کپی مجوز فعالیت
شخص حقوقی:
1)کپی شناسنامه
2)کپی کارت ملی
3)کپی روزنامه ی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت
4)کپی مجوز فعالیت
5)کارت بازرگانی

مدارک لازم برای انجام ثبت برند

شخص حقیقی:
1)کپی شناسنامه
2)کارت ملی
3)کپی کارت بازرگانی
4)کپی مجوز فعالیت
شخص حقوقی:
1)کپی شناسنامه
2)کپی کارت ملی
3)کپی روزنامه ی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت
4)کپی مجوز فعالیت
5)کارت بازرگانی

مدارک لازم برای انجام ثبت برند

شخص حقیقی:
1)کپی شناسنامه
2)کارت ملی
3)کپی کارت بازرگانی
4)کپی مجوز فعالیت
شخص حقوقی:
1)کپی شناسنامه
2)کپی کارت ملی
3)کپی روزنامه ی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت
4)کپی مجوز فعالیت
5)کارت بازرگانی

[/porto_toggles]
ثبت نام شرکت در تهران / بت نام شرکتها / ثبت نام شرکت ها / ثبت نام شرکت در ترکیه / ثبت نام شرکت در کانادا / ثبت نام شرکت در عمان / ثبت نام شرکت در ارمنستان / ثبت نام شرکت دانش بنیان / ثبت نام شرکت در سوئد / ثبت نام شرکت در ایران / ثبت نام شرکت در اتریش / ثبت نام شرکت در اسلواکی / ثبت نام شرکت در صربستان / ثبت نام شرکت در مالزی / ثبت نام شرکت سهامی خاص / ثبت نام شرکت در روسیه / ثبت نام شرکت در لهستان / ثبت نام شرکت در اروپا / ثبت نام شرکت در استرالیا / ثبت نام شرکت گرجستان ثبت نام برند / ثبت نام برند تجاری / ثبت نام برند مواد غذایی / ثبت نام برند بین / المللی / ثبت نام برند در ترکیه / ثبت نام برند در ایران / ثبت نام برند پوشاک ثبت نام برند جهانی / ثبت نام برند چیست / ثبت نام برند در کرج / ثبت نام برند در مشهد / ثبت نام برند در اصفهان / ثبت نام برند فکر برتر / ثبت نام برند لباس ثبت نام برند خارجی در ایران / ثبت نام برند و نام تجاری / ثبت نام برند تجاری در ایران / ثبت نام برند فست فود / ثبت نام برند لاتین / ثبت نام برند خارجی ثبت و ایجاد شرکتها / ثبت و ایجاد شرکتهای تهران / ثبت و ایجاد شرکتهای / اصفهان / ثبت و ایجاد شرکتها پلمب دفاتر / ثبت و ایجاد شرکتها روزنامه رسمی ثبت و ایجاد شرکتهای / ثبت و ایجاد شرکتها استعلام / ثبت و ایجاد شرکتها / تغییرات / ثبت و ایجاد شرکتهای مشهد / ثبت و ایجاد شرکتها پیگیری / درخواست / ثبت و ایجاد شرکتهای قم / ثبت و ایجاد شرکتهای شیراز / ثبت و ایجاد شرکتها تبریز / ثبت و ایجاد شرکتها شیراز / ثبت و ایجاد شرکتهای دانش بنیان / ثبت و ایجاد شرکتها قم / ثبت و ایجاد شرکتها اهواز / ثبت و ایجاد شرکتها میرداماد / ثبت و ایجاد شرکتها کرج / ثبت و ایجاد شرکتهای کرمان / ثبت و ایجاد شرکتها تهران / ثبت و ایجاد شرکتها اصفهان / ثبت و ایجاد شرکتها وموسسات غیر تجاری / ثبت و ایجاد شرکتها و مالکیت صنعتی / ثبت و ایجاد شرکتها خراسان رضوی / ثبت و ایجاد شرکتها در مشهد / ثبت و ایجاد شرکتها و موسسات / ثبت و ایجاد شرکتها شناسه ملی / شرکتها ثبت و ایجاد / ثبت و ایجاد شرکتها پلمپ دفاتر / شرکتهای ثبت و ایجاد شده / شرکتهای ثبت و ایجاد شرکت در تبریز

اخبار

[porto_blog post_layout=”grid” post_style=”related”]

فرم تماس با ما

موسسه حقوقی فکر برتر

ثبت شرکت یکی از مهمترین و ضروری ترین اقداماتی است که صاحبان تجارت و افرادی که قصد راه اندازی یک کسب و کار را دارند می بایست ابتدا آن را انجام دهند. شما عزیزان می توانید به منظور انجام این امر مهم به موسسه ثبت شرکت فکر برتر مراجعه کنید و جهت ثبت کردن شرکت خود از مشاوران و کارشناسان با تجربه ما بهره مند شوید. اما این نکته رو فراموش نکنید که ما چندین نوع شرکت داریم پس ابتدا باید نوع شرکت ثبتی خودتون رو مشخص کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع شرکت ها اینجا کلیک کنید.

[wpgmza id="1"]

برای دریافت مشاوره با ما مکاتبه کنید

[porto_info_box icon=”fa fa-phone” icon_size=”28″ icon_color=”” title=”تماس با ما” read_more=”box” link=”|||” el_class=”custom-opacity-effect-1″ desc_font_size=”21″ desc_font_color=”#c6d4ee” title_font_size=”11″ title_font_color=”#ffffff”]

۲۶۶۵۸۲۱۵ – ۰۲۱

۲۶۶۵۸۴۹۲ – ۰۲۱

[/porto_info_box]

[porto_info_box icon=”fa fa-whatsapp” icon_size=”28″ icon_color=”” title=”مشاوره واتس آپ و تلگرام” read_more=”box” link=”|||” el_class=”custom-opacity-effect-1″ desc_font_size=”21″ desc_font_color=”#c6d4ee” title_font_size=”11″ title_font_color=”#ffffff”]09120001110[/porto_info_box]
[porto_info_box icon=”fa fa-map-marker” icon_size=”28″ icon_color=”” title=”آدرس” read_more=”box” link=”|||” el_class=”custom-opacity-effect-1″ desc_font_size=”21″ desc_font_color=”#c6d4ee” title_font_size=”11″ title_font_color=”#ffffff”]

تهران، خیابان ولی عصر، ابتدای میرزای شیرازی

[/porto_info_box]